• KÕIK MATERJALID ERITÖÖDELE ÜHES KOHAS
  • KIIRESTI JA MUGAVALT IGAL AJAL
  • 3 TARNE VARIANTI

VÄRSKEÕHUPLAFOON FRESH TL98F, “FRESH”

11862855
TLFmiljöbild

VÄRSKEÕHUPLAFOON FRESH TL98F, “FRESH”

44.94  +km

RSK nummer: Tootekood: 629842 Kategooriad: ,

44.94  +km

Choose
d100
Clear selection
Tooteleht Paigaldusjuhised Toote andmeleht
  • Tooteinfo
  • Lisainfo

Tarneinfo / Lisainfo

TL98F asendusõhuklappil on täiustatud puhumismuster, mis välistab veojõu tunde. Lisavarustusena on saadaval EU8 filtreerimisklassi Flimmer Filter allergiafilter, mis tähendab tõhusamat filtreerimist ja pikemat vahetamisintervalli. TL-F klappide seeria on mõeldud kasutamiseks ka põrandaküttega.

Kindral
Väga meeldiva puhumismustriga seinaklapp, seetõttu sobib see ka põrandaküttega. TL98F klapi efektiivne võimsus on kuni 8,1 l / s (10 Pa). Müügipakendis on standardfiltriga klapi sisekülg, teleskooppuks ja välimine iluvõre. Sisemine klapp ja välimine iluvõre kinnituvad otse sise- ja väliskülgedele. Teleskoopkanali pikkus on 185 … 340 mm, läbimõõt 98/104 mm.

Ventiili sisustus
Ventiili siseküljel on kondensaadi kaitsekonstruktsioon, standardfilter ja astmevaba õhuvoolu regulaator, mis asub sisemise klapi allosas kaane all. Puhumisviis on hoolikalt välja töötatud, et see sobiks ka põrandakütteks, kuna sissepuhkeõhk suunatakse üles ja külgedele. Värske õhu ja õhu segamine on väga tõhus. Juba mõne detsimeetri kaugusel ventiilist on külm välisõhk saavutanud meeldiva temperatuuri.

Investeerimine
Ventiil on ette nähtud paigaldamiseks magamistuppa või elutuppa. Soovitatav asukoht on seina kõrgel ja kui korteris on radiaator, on paigutus eelistatavalt radiaatori kohal. Nii saavutatakse ruumis kõige meeldivam õhuvool. Värske TL98F on unikaalse puhumismustri tõttu ideaalne kasutamiseks ka põrandaküttega. Põrandakütte korral on klapp parem aknast kaugemal.

Hooldus
Hea õhukvaliteedi ja -voolu tagamiseks tuleks filtrit vahetada / puhastada 1-2 korda aastas. Standardfiltrit saab pesta lahjendatud pesuvees. Õietolmufilter ja FlimmeFilteri allergiafilter asendatakse. Filter on sisemise ventiilikatte all, mis tuleb lahti, tõmmates risti kehast eemale.

Lisainfo

Dimensions 50 × 20 × 20 cm
Choose

d100

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0.00 
Total
0.00 
Jätka tooteotsingut
0