• KÕIK MATERJALID ERITÖÖDELE ÜHES KOHAS
  • KIIRESTI JA MUGAVALT IGAL AJAL
  • 3 TARNE VARIANTI

TORUKITT MULTIPAK 300G

IMG_1782792

TORUKITT MULTIPAK 300G

8.35  +km

RSK nummer: Tootekood: AEW549 Kategooriad: ,
Tooteleht KEMIKAALI OHUTUSKAART Paigaldusjuhised
  • Tooteinfo
  • Lisainfo

Tarneinfo / Lisainfo

TOOTE ANDME LEHT:
MULTIPAK torupaht on helehall kõvastumata kõrge viskoossusega hermeetik, mis koosneb seebistatud rasvhapetest, looduslikest mineraalidest, kvaliteetsetest parafiiniõlidest ja veest. Kõik koostisosad on toiduga heaks kiidetud.
KASUTAMINE:
MULTIPAK torupahtlit kasutatakse koos kanepi / linaga gaasitoru keermestatud liigendite tihendamiseks. Sobib ka vee, auru ja suruõhu joomiseks.
TEHNILISED OMADUSED:
Lisaks joogiveele on MULTIPAK heaks kiidetud kõigile kolmele gaasiliigile (maagaas, linnagaas, balloonigaas), kuumale (+90 ⁰C), madalrõhuaurule (+140 ⁰C) ja suruõhule (16 bar). Lisaks tihendusomadustele hõlbustab MULTIPAK torude ühendamist ja järgnevat eemaldamist või reguleerimist, kuna hermeetik ei kuiva kunagi. MULTIPAKi on lihtne kasutada ja see on väga helde. Multipaki külmumistemperatuur on -15 ° C, seega on see külmakindel.
KÄSIRAAMAT:
Puhastage lõng. Kanep / lina keermestatakse piki niiti ühtlaselt ja tihedalt. Järgmisena kantakse pakitud niidile ühtlane kiht Multipaki torupahtlit, mille järel ühenduskoht kohe kinni keeratakse. Ühendus on kohe kasutamiseks valmis. Liigne torukitt eemaldatakse lapiga. Vajadusel tehke enne tegelikku installimist prooviseaded.
TÜÜBIKINNITUSED:
MULTIPAK on heaks kiidetud vastavalt standardile EN 751-2 ja Saksamaal vastavalt standardile DIN 30660 (DVGW). Lisaks sellele on peadirektoraat heaks kiitnud maagaasi, linnagaasi ja balloonigaasi, tüübikinnituse number DG-3966.

Lisainfo

Dimensions 20 × 20 × 20 cm
Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0.00 
Total
0.00 
Jätka tooteotsingut
0