• KÕIK MATERJALID ERITÖÖDELE ÜHES KOHAS
  • KIIRESTI JA MUGAVALT IGAL AJAL
  • 3 TARNE VARIANTI

TORUKITT 250G TUUBI, UNIPAK

1921768

TORUKITT 250G TUUBI, UNIPAK

5.64  +km

RSK nummer: Tootekood: AAR456 Kategooriad: ,
Tooteleht KEMIKAALI OHUTUSKAART Paigaldusjuhised
  • Tooteinfo
  • Lisainfo

Tarneinfo / Lisainfo

TOOTE ANDME LEHT:
UNIPAK-torukitt on hall, kõrge viskoossusega hermeetik, mis koosneb seebistatud rasvhapetest, looduslikest mineraalidest, kvaliteetsetest parafiiniõlidest ja veest. Kõik koostisosad on toiduga heaks kiidetud.
KASUTAMINE:
UNIPAK-torusid kasutatakse koos kanepi / linaga kuuma vee, kuuma vee ja madalrõhu aurutorude keermestatud ühenduste tihendamiseks.
TEHNILISED OMADUSED:
UNIPAK-torupahteldamine lihtsustab paigaldustöid ja muudab koos kanepi / linaga vuugid tihedaks. Tänu paindlikkusele – erinevalt nt keermestatud teibist – jäävad vuugid tihedaks ka tagasi keerates ning on reguleeritavad ja avatavad. Toodet on väga palju kasutada ja meeldiv käsitseda.
KÄSIRAAMAT:
Puhastage lõng. Kanep / lina keermestatakse piki niiti ühtlaselt ja tihedalt. Järgmisena määritakse kogu pakitud niit sobiva koguse UNIPAK torupahtliga, misjärel ühenduskoht kohe kinni keeratakse. Ühendus on kohe kasutamiseks valmis. Liigne torukitt eemaldatakse lapiga. Vajadusel tehke enne tegelikku installimist prooviseaded.
KATSED:
Taani Tehnoloogiainstituut on UNIPAKi torukomplekti mitu korda testinud. Katsed on näidanud, et UNIPAK-torude ja kanepi / linaga valmistatud torude keermesliited on 140 ° C ja 8 baari juures endiselt tihedad.
Uuringud on ka näidanud, et UNIPAKi hermeetik ei mõjuta vee kvaliteeti.

Lisainfo

Dimensions 10 × 10 × 10 cm
Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0.00 
Total
0.00 
Jätka tooteotsingut
0