• KÕIK MATERJALID ERITÖÖDELE ÜHES KOHAS
  • KIIRESTI JA MUGAVALT IGAL AJAL
  • 3 TARNE VARIANTI

Membraan-haisulukk trapile, TECEdrainpoint S

tcb_3695005_tif
tcb_3695006_tif
tcv 35

Membraan-haisulukk trapile, TECEdrainpoint S

5.70  +km

RSK nummer: Tootekood: - Kategooriad: , ,
Puhasta

5.70  +km

Choose
DN100 DN50/DN70
Clear selection
Sertifikaadid Vastavusdeklaratsioon Tootekaart DN50/DN70 Tootekaart DN/100 Brošüür
  • Tooteinfo
  • Lisainfo

Tarneinfo / Lisainfo

Modulaarse süsteemina disainitud tootesari pakub võimalust kombineerida kõiki komponente, et luua vastavatele nõudmistele vastavat äravoolu. Lisaks on olemas täielikud äravoolukomplektid enamlevinud nõudmiste jaoks.
Iga äravoolumudelit saab kombineerida äravoolu pealmise või pikenduselemendiga ja vajadusel saab seda paigaldada põranda/lae mördi või betoonikihi sisse. Kõikide äravooluavade avakatete, haisulukkude või võreraamide liitmikud on samad, nad kõik sobivad omavahel ja neid saab kombineerida. Selline ühilduv süsteem pakub mitmeid eeliseid: see lihtsustab äravoolulahenduste planeerimist, muudab lihtsamaks tellimise ja vähendab laokulusid.
Äravooluavade tootevalik on suunatud nii uusehitistele kui ka renoveerimisprojektidele. Spetsiaalselt vanade hoonete jaoks, madala põrandakattega, on olemas eriti lame äravooluava DN 50. Teisalt, kui olulisem on äravoolu mahtuvus, on saadaval näiteks DN 100.

TECEdrainpoint S kaheastmeline membraanilõhnalõks äravoolu jaoks DN 50 standard / vertikaalne ja DN 70

TECEdrainpoint S membraanilõhnalõks
Plastist (PP) valmistatud TECEdrainpoint S äravoolulõhnade lõhnapüüdur koos sisemise tihendava huulemembraaniga kaitseb aurustumise eest, tõkke lõhnade ja kahjurite eest, veetihendus ja tihendav huulemembraan tagavad kaheastmelise lõksu efekti. Sobib kõigi TECEdrainpoint S põrandakanalite moderniseerimiseks. H:83 mm                                                                                                                                                             TECEdrainpoint S kaheastmeline membraanilõhnalõks drenaažidele DN 100. H:117 mm

Lisainfo

Choose

DN100, DN50/DN70

Ostukorv
There are no products in the cart!
Subtotal
0.00 
Total
0.00 
Jätka tooteotsingut
0